Opis zdjęcia

A oto aktualny skład LKS Groszmal, drużyn, które w sezonie jesiennym 2021 zajęły czwarte miejsce w grupie V rozgrywek klasy A, natomiast w grupie V rozgrywek klasy B piąte miejsce.

Autor zdjęcia: Wiesław Długosz

Opis zdjęcia

Aktualny skład LKS Groszmal, drużyny, która w sezonie jesiennym 2020 zajęła czwarte miejsce w grupie V rozgrywek klasy A, a na zakończenie rozgrywek w lipcu 2021 roku piąte miejsce.

Autor zdjęcia: Bernard Bazelak

Opis zdjęcia

Jest to aktualny skład LKS Groszmal, drużyny, która w sezonie jesiennym 2019 była wiceliderem w rozgrywkach ligowych klasy B.

Autor zdjęcia: Wiesław Długosz

Opis zdjęcia

Jest to aktualny skład LKS Groszmal, drużyny, która w sezonie jesiennym 2018 zajęła szóste miejsce w rozgrywkach ligowych klasy B.

Autor zdjęcia: Wiesław DługoszOpis zdjęć

Jest to aktualny skład w różnych konfiguracjach LKS Groszmal - Odra II Opole, drużyny, która w sezonie jesiennym 2017 zajęła ósme miejsce w rozgrywkach ligi okręgowej.

Autor zdjęć: Wiesław Długosz

Opis zdjęcia

Jest to aktualny skład LKS Groszmal - Odra II Opole, drużyny, która w sezonie 2016 jako lider swojej grupy awansowała do ligi okręgowej

Autor zdjęcia: Wiesław Długosz

Opis zdjęcia

Jest to aktualny skład LKS Groszmal - Odra II Opole, drużyny, która jest liderem w sezonie jesiennym 2014/2015 w "A" klasie

Autor zdjęcia: Wiesław Długosz

Opis zdjęcia

Jest to aktualny skład LKS Groszmal - Odra II Opole, drużyny, która w sezonie 2013/2014 gra w "B" klasie

Autor zdjęcia: Wiesław Długosz

Opis zdjęcia

Skład LKS Groszmal, drużyny, która przez dwa sezony grała w "A" klasie

Górny rząd, od lewej: Eugeniusz Chojnowski (trener), Bernard Bazelak (viceprezes), Ryszard Broj (kierownik), Mateusz Jambor, Łukasz Swendrowski, Szymon Guc, Mateusz Łepski, Damian Lorenc, Grzegosz Filecki, Tomasz Swendrowski, Krzysztof Wąsowicz, Stanisław Wójcik (viceprezes), Jan Bachan (prezes).
Dolny rząd, od lewej: Mateusz Kondziela, Tomasz Passoń, Kamil Bazelak, Tomasz Czmielewski, Roland Gorgosz, Mateusz Swendrowski, Kamil Parobij, Tomasz Bubel
Autor zdjęcia: Bernard Bazelak

Opis zdjęcia

Skład LKS Groszmal, drużyny, która na wiosnę 2011 roku wywalczyła awans do "A" klasy.

Górny rząd, od lewej: Eugeniusz Chojnowski (trener), Ryszard Broj (kierownik), Tomasz Swendrowski, Mateusz Swendrowski, Grzegorz Filecki, Daniel Skorupa, Piotr Bechta, Michał Urban, Maciej Drej, Marcin Wiącek, Łukasz Swendrowski, Agnieszka Banach (pomoc medyczna), Jan Bachan (prezes).
Dolny rząd, od lewej: Dawid Wolny, Krzysztof Pomierny, Mateusz Mnich, Tomasz Bubel, Roland Gorgosz, Grzegorz Parobij, Tomasz Pomierny, Tomasz Czmielewski.
Autor zdjęcia: Oliwer Kubus - Nowa Trybuna Opolska


Zamknij stronę