Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN. Ponadto jest jeszcze sekcja Smoczych Łodzi oraz sekcja Skata, a na płycie boiska mają zajęcia Oldboje.

Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Ostatni mecz w sezonie jesiennym i trzecia porażka, tym razem z Victorią Żyrowa. Bramka zdobyta głową po rzucie rożnym była jedyną w tym meczu. Obie drużyny umiejętnie się broniły, ale szkoda że nasze ataki były nieskuteczne. Zakończyliśmy sezon na czwartym miejscu, a więc identycznie jak w ubiegłym roku.
Graliśmy w następującym składzie: Daniel Skorupa, Łukasz Swendrowski, Kacper Kłosowski, Tomasz Swendrowski, Karol Matejka, Michał Idziak, Damian Pluciński, Szymon Jonczyk, Mateusz Tworek, Marcin Pietruszka i Mateusz Swendrowski.
Rezerwę stanowili: Mateusz Kondziela, Alan Grabowski, Jakub Wolny, Marcin Matuszek, Łukasz Stanisz, Filip Gruchot oraz Łukasz Twardawa.
Trenerem drużyny jest Michał Czok, natomiast kierownikiem drużyny Maciej Fiec.W najbliższym czasie ...

W najbliższym czasie czeka nas wszystkich zakończenie sezonu a następnie zajęcia na sali, aby dobrze przygotować się do sezonu wiosennego.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Łukaszem Swendrowskim lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno