Z Groszmal Opole

Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN. Ponadto jest jeszcze sekcja Smoczych Łodzi oraz sekcja Skata, a na płycie boiska mają zajęcia Oldboje.

Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Niestety, nie udała się wyprawa naszego zespołu do Raszowej, gdzie na nowym stadionie rozegrano mecz niby wyjazdowy, ale nasza drużyna była gospodarzem, na skutek jesiennej zamiany.
Do przerwy przegrywaliśmy jeden do zera, po bramce z 24 minuty, a po przerwie gracze z Unii dorzucili nam jeszcze dwie bramki, jedną w 59 minucie a mecz zakończyli strzeloną w 92 minucie trzecią bramką. Nas było stać na zryw pod koniec meczu, kiedy to w 86 minucie gola na dwa jeden strzelił Karol Matejka.
Po 20 kolejkach spadliśmy na piąte miejsce w tabeli, lecz jest nadzieja na następne punkty w dwóch kolejnych meczach, które rozegramy także na wyjeździe.W najbliższym czasie ...

Kolejne spotkanie zostanie rozegrane także na wyjeździe, 9 maja o godz. 17.00 na stadionie w Leśnicy z ostatnią drużyną naszej grupy, czyli Sokołem Leśnica. Należy przypuszczać, że tym razem nasi piłkarze zainkasują komplet punktów. A mecz jak zwykle można będzie oglądać na FB.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Łukaszem Swendrowskim lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno