Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Patrząc na wynik meczu w Wawelnie pięć do zera nasuwa się tylko jedna i to właściwa myśl - nasza drużyna wróciła z grą na właściwe tory a przegrana w Chrząszczycach to był tylko wypadek przy pracy. Myślałem wówczas, że straciliśmy już całkowicie szansę na drugie miejsce lecz moja ostatnia konkluzja była taka: dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. No i stało się. Grudzice tylko zremisowały a my tracimy do nich jedynie dwa punkty. Przy wygranej u nas 19 maja wyprzedzilibyśmy ich o jeden punkt. A więc jednak wszystko jest możliwe. Mamy wspaniałą drużynę i doskonałe zaplecze i widać, że na naszych zawodników można liczyć.

W najbliższym czasie ...

Kolejnym spotkaniem będzie mecz 19 maja o godz. 17.00 na naszym stadionie przy ul. Brzegowej z zajmującymi drugie miejsce w tabeli Grudzicami. A więc będzie to mecz o wszystko a właściwie, o drugie miejsce w tabeli. Stawka jest wysoka lecz wierzę, że nasi zawodnicy, tak jak w poprzednich meczach, dadzą z siebie wszystko i wygrają to spotkanie. A potem zostaną już tylko dwa mecze do końca i koniecznie trzeba będzie dowieźć to drugie miejsce.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno