Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Wprawdzie nasi zawodnicy przyzwyczaili nas kibiców do horrorów ale to co działo się wczoraj, przebija inne na głowę. Ale może od początku. Otóż w sobotę dowiedzieliśmy się, że mecz, który miał się odbyć na boisku w Dębiu, warunkowo musi być rozegrany na naszym stadionie, gdyż tamto boisko po ulewie nie nadawało się do gry. A więc szybkie powiadomienia, no i się udało. Punktualnie o 13.00 rozpoczął się mecz pomiędzy Groszmalem a Unią Raszowa-Daniec. Kibiców może nie była rekordowa ilość ale jak na tę porę rozgrywek dosyć duża, w tym kilkudziesięciu kibiców drużyny gości. Mecz od pierwszej minuty, może ze względu na temperaturę, toczył się w szybkim tempie. Ale do końca I połowy żadna z drużyn nie potrafiła strzelić gola, choć nasi piłkarze mieli parę okazji więcej lecz obaj bramkarze byli na posterunku. Druga połowa z początku niczym nie różniła się od pierwszej, do momentu kiedy to w 69 minucie Bartek Nowak stracił piłkę, którą momentalnie przejął przeciwnik a Tomkowi Swendrowskiemu nie pozostało nic innego jak tylko podciąć zawodnika, który miał już praktycznie otwartą drogę do bramki. Sędzia oczywiście podyktował karnego, który został zamieniony na bramkę, pomimo iż nasz bramkarz Daniel Skorupa wyczuł strzał. Od tego momentu gospodarze zaczęli grać zupełnie inaczej, starając się doprowadzić do wyrównania. Do 90 minuty im się to nie udawało, dopiero w przedłużonym, czasie gry o cztery minuty, w zamieszaniu podbramkowym w 93 minucie Filip Mętel strzelił wyrównującą bramkę. Mecz zakończony remisem, mówiąc szczerze, nie krzywdził żadnej z drużyn.
A teraz jak zwykle skład naszej drużyny: Daniel Skorupa, Daniel Wolny, Kacper Kłosowski, Tomasz Swendrowski, Krzysztof Łański, Michał Idziak, Szymon Jonczyk, Marcin Pietruszka, Alan Grabowski, Mateusz Swendrowski i Karol Matejka.
Rezerwę stanowili: Mateusz Kondziela, Bartosz Nowak, Michał Czok, Filip Gruchot, Marcin Matuszek, Filip Mętel i Łukasz Stanisz.
Trenerem drużyny jest Michał Czok, a kierownikiem drużyny Maciej Fiec.W najbliższym czasie ...

Następne spotkanie rozegramy także na naszym stadionie 4 października o godz. 15.30, a przeciwnikiem będzie ostatni zespół tabeli czyli LZS Sokół Leśnica.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno