Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Po prostu płyniemy. A gdzie? W dół tabeli. Wprawdzie na stronie OZPN tego nie widać, bo chyba mają już wakacje i żyją Mundialem, gdyż zakończyli uaktualniać wyniki na 25 kolejce. Przed meczem z Bodzanowem - Nowy Świętów miny zarówno zawodników jak i trenera nie były minorowe, gdyż jak stwierdził nasz trener Łukasz Twardawa - nie powinno być źle, chociażby z tego powodu gdyż mamy wzmocnienie z Odry w postaci czterech zawodników. Ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna. W pierwszej połowie nic nam się nie kleiło, przede wszystkim brak było celnych podań, a te które już były, momentalnie przechwytywali przeciwnicy. Szczególnie groźne były ich kontry zafundowane niefrasobliwością naszych zawodników. Gdyby nie nasz bramkarz, który wprost szalał w bramce, to pierwsza połowa zakończyłaby się wynikiem cztery do jednego. Dobrze, że pod koniec pierwszej połowy w 36 minucie Żagiel strzelił kontaktową bramkę, po której kibice nabrali otuchy na kolejne. Niestety, druga połowa, w której momentami to my byliśmy stroną przeważającą, gdyż "siedzieliśmy" na połowie przeciwnika, nie przyniosła zmiany wyniku i ponieśliśmy kolejną porażkę, która, o ile nie wygramy któregoś z kolejnych meczów, zakończyć się może spadkiem z ligi okręgowej. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, bo byłby to ogromny wstyd.
A oto skład naszej drużyny: Maciej Styrczula – Stanisz (90. Łański), Czmielewski, T. Swendrowski, Kotwica – Idziak (60. Lewandowski), Nowak, Marzec, Pietruszka, Żagiel – Matejka. Trener Łukasz Twardawa.

Dla przypomnienia:
Wstęp 5 złote
Kobiety, dzieci i młodzież do lat 18 - wstęp wolnyA tak dla porządku. Kadrę naszego zespołu w rundzie wiosennej 2018 stanowić będą: bramkarz - Daniel Skorupa; obrońcy - Tomasz Czmielewski, Michał Czok, Mateusz Kondziela, Krzysztof Łański, Paweł Ogonowski, Łukasz Swendrowski, Tomasz Swendrowski; pomocnicy - Szymon Gut, Michał Idziak, Błażej Karliński, Paweł Kurpierz, Filip Mętel, Tomasz Rachwał, Mateusz Swendrowski, Łkasz Twardawa, Tomasz Zwardoń; napastnicy - Maciej Fiec, Karol Matejka, Marcin Pietruszka, Łukasz Stanisz oraz Daniel Wolny. Do drużyny przybyli: Szymon Gut oraz Błażej Karliński, natomiast ubyli: Daniel Bedbarz, Patryk Dołganiuk, Marcin Matuszek, Adrian Szaja i Ireneusz Walczak. Trenerem drużyny jest Łukasz Twardawa.

W najbliższym czasie ...

Najbliższym meczem będzie spotkanie w dniu 26 maja o godz. 17.00 w Racławicach Śląskich z tamtejszą Racławią. Teraz rozgrywki nabrały ogromnego tempa, gdyż zakończenie planowane jest na 2 czerwca. Na naszym stadionie pozostał jeszcze do rozegrania mecz z Racławiczkami 30 maja. A więc wszystko teraz w nogach i głowach naszych zawodników.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2000 - 2006. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Tomek Swendrowski - tel. 607 058 532
Zapisy i treningi we wtorki o godz. 16. 30.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno