Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Kolejny piękny mecz, rozegrany zarówno mądrze jak i konsekwentnie. ale może na początek skład naszej drużyny: w bramce Bartosz Kowalczyk, a w polu: Tomasz Czmielewski, Paweł Ogonowski, Tomasz Swendrowski, Łukasz Stanisz, Michał Idziak, Marcin Niemczyk, Mateusz Wrzesień, Daniel Bednarz, Łukasz Staroń oraz Dawid Wolny. Rezerwę stanowili: Daniel Skorupa, Maciej Fiec, Tomasz Rachwał, Łukasz Twardawa, Tomasz Zwardoń, Mateusz Kondziela oraz Krzysztof Łański.
W drużynie gości sami rośli zawodnicy i jak było widać na początku, dobrze znający rzemiosło piłkarskie. Do 26 minuty, kiedy to nasi strzelili pierwszą bramkę, gra była bardzo wyrównana a pośród kibiców dało się słyszeć uwagi, iż mecz będzie tak samo ciężki jak ten ze Starym Ujazdem. Jednak po strzeleniu pierwszej bramki, przeciwnik na chwilę się rozsypał, co pozwoliło w 29 minucie strzelić kolejną bramkę. Potem gra znowu się wyrównała. Ale w 43 i 44 minucie pały kolejne gole. Do przerwy zrobiło się cztery do zera. Po przerwie nasz trener systematycznie dokonywał zmian, z tym że na boisku pozostawił dwóch swoich najlepszych snajperów czyli Dawida Wolnego i Łukasza Staronia. A oni wczoraj strzelali bramki jak na zawołanie. Pierwszy w sumie strzelił cztery bramki, natomiast Łukasz zanotował hat tricka. Do wygranej dołożył jeszcze swoją nogę Daniel Bednarz i mecz zakończył się wynikiem osiem do zera. Bramki w drugiej połowie padały: w 56, 63, 74 oraz 89 minucie. Kolejna wysoka wygrana naszej drużyny, która coraz bliżej jest awansu do okręgówki. Na nasz szczęście, siedząca nam na plecach drużyna ze Starego Ujazdu zanotowała tylko remis i aktualnie mamy cztery punkty przewagi. Ale do rozegrania pozostało jeszcze pięć spotkań.

W najbliższym czasie ...

Kolejny mecz rozegramy 28 maja o godz. 14.00 na stadionie w Januszkowicach z tamtejszym Górnikiem. Jest to bardzo mocna drużyna, która ostatni mecz wygrała z Kadłubem i zajmuje obecnie siódmą lokatę..

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2000 - 2006. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Tomek Swendrowski - tel. 607 058 532
Zapisy i treningi we wtorki o godz. 16. 30.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno