Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Proszę o uwagę

Uprasza się mieszkańców Groszowic a szczególnie kibiców Groszmalu do wzięcia udziału w dniu 22 października w godz. 7.00 - 19.00 w tutejszej szkole podstawowej w głosowaniu na Budżet Obywatelski miasta Opola na rok 2018, skreślając pozycję 7/18 w kategorii projektów mniejszych, która dotyczy renowacji budynku oraz remont szatni Groszmalu. Remont szatni, które od lat nie były remontowane, a także renowacja budynku jest niezbędna lecz finansowo nie jest do udźwignięcia przez klub Groszmal.

Z ostatniej chwili ...

Obawiałem się, że nas w ostatnim meczu ostro przewalcują lecz co z tego, że tak się nie stało, skoro i tak trzy punkty przepadły. Wprawdzie pierwszą bramkę dla gości z karnego w 24. minucie strzelił Ogonowski, skoro trzy następne strzelali gospodarze. I była to już druga porażka naszej drużyny na wyjeździe. Wprawdzie nie ma powodów aby wyrywać sobie włosy z głowy, bo piąta pozycja w tabeli nie jest taka zła (wiele innych drużyn o takiej jedynie marzy) ale mogłoby być lepiej.
I jak zwykle na koniec, skład naszej drużyny: Kuchta, Czmielewski, Ogonowski, Konarski, Łąński, M. Swendrowski, Zwardoń, Pietruszka (60. Salatycki), Marzec (84. Stanisz), Wolny, Bednarz. Trener Łukasz Twardawa.
Ale obecnie bardzo ważną sprawą zarówno dla klubu jak i naszego stadionu jest remont szatni oraz renowacja budynku klubowego, o czym piszę powyżej.

Dla przypomnienia:
Wstęp 2 złote
Kobiety, dzieci i młodzież do lat 18 - wstęp wolnyA tak dla porządku. Kadrę naszego zespołu stanowić będą: bramkarz - Daniel Skorupa; obrońcy - Michał Czok, Mateusz Kondziela, Paweł Ogonowski, Łukasz Swendrowski, Tomasz Swendrowski, Ireneusz Walczak; pomocnicy - Daniel Bednarz, Tomasz Czmielewski, Michał Idziak, Paweł Kurpierz, Krzysztof Łański, Marcin Matuszek, Filip Mętel, Tomasz Rachwał, Mateusz Swendrowski, Adrian Szaja, Łukasz Twardawa, Tomasz Zwardoń oraz napastnicy - Patryk Dołganiuk, Maciej Fiec, Karol Matejka, Marcin Pietruszka, Łukasz Stanisz i Daniel Wolny.

W najbliższym czasie ...

Najbliższym spotkaniem będzie mecz na naszym stadionie przy ul. Brzegowej 22 października o godz. 14.00 z bardzo silną drużyną z Kietrza.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2000 - 2006. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Tomek Swendrowski - tel. 607 058 532
Zapisy i treningi we wtorki o godz. 16. 30.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno