Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Największa tegoroczna impreza czyli Festyn organizowany przez LKS Groszmal przy współudziale Rady Dzielnicy już za nami. Na sobotniej zamkniętej zabawie doskonale bawiło się w rytm wspaniałej muzyki ponad sto osób. Atrakcją, jak co roku, była sprzedaż losów. Wspomnę jeszcze o bardzo dobrze zaopatrzonych stoiskach z jedzeniem.
A w niedzielę po godzinie 14.00 rozpoczął się drugi dzień festynu, przygotowany pod dzieci, dla których oprócz zabaw o charakterze sportowym przygotowano mnóstwo atrakcji w postaci dmuchańców, cukrowej waty itp. Przy wspaniałej pogodzie i muzyce bawiono się do wieczora. Jak zwykle punktem kulminacyjnym było losowanie głównych nagród loterii fantowej, którą prowadził Prezes naszego klubu Jan Bachan.

W najbliższym czasie ...

A teraz dla zawodników nastał krótki czas wakacji, po którym wrócą do treningów aby już w sierpniu rozpocząć kolejny sezon rozgrywek.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno