Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Sen prysł niczym bańka mydlana. Marzenia o wspaniałej drużynie w lidze okręgowej rozsyapały się jak klocki małego dziecka. Zostaliśmy pozostawieni samym sobie. O tym, że Odra Opole rezygnuje z drugiej drużyny grającej z naszą w lidze okręgowej, dowiedzieliśmy się na spotkaniu z Zarządem Odry na początku lipca. Nikt do nikogo nie miał pretensji, przeważyły względy ekonomiczne a te są obecnie główną miarą bytu. Dziękujemy władzom Odry za kilkuletnią współpracę, za to że mogliśmy przeżywać wspaniałe chwile grając z jej zawodnikami, odnosząc nieraz spektakularne zwycięstwa. W przeciągu tych kilku lat na naszym stadionie grali praktycznie prawie wszyscy zawodnicy tamtejszej Odry z egzotycznym Matsui z Japonii. Ale nie możemy oglądać się do tyłu, bowiem do rozpoczęcia rozgrywek pozostało już niewiele czasu. Mieliśmy wprawdzie nadzieję, że OZPN uwzględni naszą prośbę opartą o jeden z punktów regulaminu aby rozpocząć rozgrywki od A klasy, lecz upór OZPN-u sprawił, że Groszmal Opole rozpocznie tegoroczne rozgrywki od najniższej klasy rozgrywkowej czyli B klasy. Ale nie załamujemy z tego powodu rąk i zechcemy pokazać w przyszłym roku, kiedy to będziemy obchodzić 25-lecie naszego klubu, że sami także potrafimy grać w piłkę, i że będziemy się liczyć w rozgrywkach B klasy. Czeka nas mnóstwo pracy ale nie możemy zaprzepaścić tego co już mamy, trudu ludzi zaangażowanych w utrzymanie naszego stadionu, tysięcy złotych, które pochłonęły modernizacje ale najważniejszej, wiary naszych zawodników i kibiców w klub, który od 25 lat jest z nimi na różnych imprezach organizowanych zarówno na stadionie jak i w Villa Park czy Arkadii. Trzymajmy więc kciuki za Zarząd lecz przede wszystkim za zawodników, gdyż ewentualny sukces jest w ich nogach. Przed nami nowe wyzwania, rozpoczęcie jesiennych rozgrywek, trzeba nowym sprawom podołać zarówno organizacyjnie jak i finansowo ale wierzę, że wszystko się uda i za rok będziemy mieli wspaniałą okazję do świętowania.

A tak dla porządku. Kadrę naszego zespołu w rundzie wiosennej 2018 stanowić będą: bramkarz - Daniel Skorupa; obrońcy - Tomasz Czmielewski, Michał Czok, Mateusz Kondziela, Krzysztof Łański, Paweł Ogonowski, Łukasz Swendrowski, Tomasz Swendrowski; pomocnicy - Szymon Gut, Michał Idziak, Błażej Karliński, Paweł Kurpierz, Filip Mętel, Tomasz Rachwał, Mateusz Swendrowski, Łukasz Twardawa; napastnicy - Maciej Fiec, Karol Matejka, Marcin Pietruszka, Łukasz Stanisz oraz Daniel Wolny. Do drużyny przybyli: Szymon Gut oraz Błażej Karliński, natomiast ubyli: Daniel Bednarz, Patryk Dołganiuk, Marcin Matuszek, Adrian Szaja i Ireneusz Walczak. Trenerem drużyny jest Łukasz Twardawa.

W najbliższym czasie ...

W najbliższym czasie naszych zawodników czekają wakacje, potem powrót do treningów i ... 11 sierpnia rozpoczęcie kolejnego roku rozgrywek.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2000 - 2006. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Tomek Swendrowski - tel. 607 058 532
Zapisy i treningi we wtorki o godz. 16. 30.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno