Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

We wszystkich mediach a także w naszej Nowej Trybunie Opolskiej "odtrąbiono" zakończenie sezonu we wszystkich niższych klasach piłkarskich. Nasza drużyna po zakończonej rundzie jesiennej zajmowała wspaniałe pierwsze miejsce i w związku z tym awansowaliśmy do Klasy A. Podziękowania należą się wszystkim ale przede wszystkim zawodnikom i trenerowi Marcinowi Niemczykowi, za ich grę i wywalczony upragniony awans. Podziękować należy także Ludwikowi Danowskiemu i Ryszardowi Broj, a także braciom Swendrowskim za stałe utrzymywanie boiska w gotowości do grania. Ale jak napisałem wcześniej podziękowania należą się także Zarządowi z prezesem Janem Bachanem na czele. Jest to dla nas historyczna chwila, kiedy po "rozwodzie" z OKS Odra Opole samodzielnie wywalczyliśmy awans. Teraz należy życzyć wszystkim uporu i determinacji w utrzymaniu się w tej klasie rozgrywek a kibicom powrotu na trybuny i dopingowania naszej drużyny. Bo za grą w piłkę wszyscy już tęsknimy.W najbliższym czasie ...

Rozgrywki piłkarskie prawdopodobnie zostaną wznowione pod koniec sierpnia 2020 roku.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno