Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Ostatni mecz naszej drużyny w tym roku kalendarzowym nie był zbytnio szczęśliwy. Wprawdzie strzeliliśmy tyle samo bramek co przeciwnik ale ostatecznie przegraliśmy jeden do trzech. Mecz był bardzo szybki i mógł się podobać ale szybko stracona w siódmej minucie bramka ustawiła spotkanie w pierwszej połowie. Niezbyt pewny chwyt Kondzieli, który z piłką wylądował w siatce nie podłamała jednak naszych zawodników. Polonia Prószków przyjechała w swoim najsilniejszym składzie, no i była to pierwsza drużyna a nie ta z którą mierzyliśmy się w "B" klasie. Lecz patrząc na grę naszego zespołu nie było widać żadnej różnicy w klasie obu drużyn. To my atakowaliśmy i stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych, w których jednak brakowało wykończenia. Mogliśmy do przerwy prowadzić co najmniej dwa do zera. Lecz było odwrotnie. Schodziliśmy do szatni z jednobramkową wpadką. Po przerwie znowu odzyskaliśmy inicjatywę i szybko wyrównaliśmy. Ale później to niestety więcej szczęścia mieli przeciwnicy, bowiem nasza kolejna bramka była rzekomo strzelona ze spalonego a następna, rzekomo po faulu na bramkarzu. Cóż, przegraliśmy ale rozegraliśmy naprawdę bardzo dobry mecz. No i według OZPN-u jesteśmy liderem naszej grupy na zakończenie rundy jesiennej.
Mecz pucharowy rozegraliśmy w następującym składzie: Kondziela, Kłosowski, Swendrowski Tomasz, Swendrowski Łukasz, Swendrowski Mateusz, Czmielewski, Ogonowski, Idziak, Pietruszka, Matejka i Matuszek. Rezerwę stanowili: Grabowski, Mętel, Wolny Jakub, Bednarz, Jończyk, Gruchot oraz Wolny Daniel.
Trenerem drużyny jest Marcin Niemczyk, a kierownikiem drużyny był Łukasz Swendrowski.

W najbliższym czasie ...

Teraz czeka nas zakończenie sezonu oraz treningi na hali. A wiosną kolejna tura rozgrywek.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno