Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Po wielu latach do Groszowic za sprawą Groszmalu powróciła tradycja "Wodzenia niedźwiedzia". W dniu 1 lutego już od godziny ósmej rano barwny korowód wyruszył spod domu Stanisława Wójcika w kierunku dworca aby później udać się na ulice znajdujące się za Pocztą. A stamtąd udał się wokół Groszowic aby z powrotem pod wieczór powrócić do miejsca wyjścia. W korowodzie szli zawodnicy oraz sympatycy Groszmalu, w sumie kilkanaście osób. Oczywiście najważniejszy był niedźwiedź ale obok niego szli ksiądz, diabeł, ministrant, strażak, policjantka, eko-człowiek, wojskowy, akordeonista, muzycy grający na saksofonach, bębniarz, kominiarz, wózkowy z taczką oraz kilka innych osób uzupełniających ten orszak. Ludzie z chęcią i radością witali ich na swoich podwórkach, częstowali czym chata bogata, wręczali przeróżne prezenty a także wrzucali pieniądze do skarbonki, którą niosła policjantka. Pieniądze, które zabrano w trakcie wodzenia zostaną przeznaczone na potrzeby Klubu Groszmal z uwzględnieniem potrzeb zawodników. Chciałbym w tym miejscu bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy przyjmowali ten barwny orszak a szczególnie darczyńcom, bowiem dzięki właśnie takim ludziom nadal w Groszowicach będzie istnieć nasz Klub i już dzisiaj zapraszamy na mecze rozgrywane na naszym stadionie. Pierwszy w rundzie rewanżowej odbędzie się 22 marca o godz. 15.00.

niedzwiedz (117 kB)

Galeria zdjęć z "Wodzenia niedźwiedzia"

W najbliższym czasie ...

Obecnie jesteśmy w trakcie intensywnych treningów oraz gier sparingowych.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno