Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN. Ponadto jest jeszcze sekcja Smoczych Łodzi oraz sekcja Skata, a na płycie boiska mają zajęcia Oldboje.

Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Równo 85 lat temu, w 1936 roku kiedy obchodzono 700 lecie Groszowic, powstał stadion a wokół boiska posadzono topole, które rosły aż do niedzieli 12 grudnia 2021 roku, kiedy to mówiąc popularnie poszły pod topór. Jakoś dziwnie zrobiło się obecnie na stadionie bez tych topoli, które wrosły w krajobraz i były cechą rozpoznawczą tego miejsca. Ale jak to niektórzy mówią, wszystko się powoli zmienia, a my także.
2021 likwidacja drzew 1 (123 kB)
2021 likwidacja drzew 2 (106 kB)
2021 likwidacja drzew 3 (106 kB)
Widok od strony wejścia głównego.W najbliższym czasie ...

Obecnie zawodnicy zaczynają się przygotowywać do nowego sezonu, który rozpocznie się w marcu 2022 roku.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Łukaszem Swendrowskim lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno