Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Kolejny mecz wyjazdowy i kolejne zwycięstwo naszej drużyny, chociaż mecz prawdę powiedziawszy, nie był zbyt interesującym widowiskiem. Nasi grali swoje a przeciwnik się jedynie bronił, i to niezbyt skutecznie, skoro do przerwy przegrywał dwa do zera, a po przerwie nasi zawodnicy postawili przysłowiową kropkę nad "i" strzelając kolejne trzy bramki. Z naszej strony był to popis gry taktycznej, nakreślonej przed meczem przez naszego trenera Tomasza Copika. I znowu z kronikarskiego obowiązku podaję, iż dwie bramki strzelił Peroński, a po jednej Wolny, Sobczyński oraz Maciej Fiec. Teraz w najbliższą sobotę naszą drużynę czeka wyjazdowy mecz pucharowy, a połączone siły - Groszmalu oraz Odry zagrają 23 kwietnia kolejny mecz ligowy.

W najbliższym czasie ...

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę wszystkim piłkarzom a także kibicom oraz sympatykom naszej drużyny wspaniałych, spokojnych i rodzinnych Świąt. A kolejny mecz rozegramy na naszym stadionie 23 kwietnia o godz. 16.30 z naszym najgroźniejszym rywalem a mianowicie LZS Stary Ujazd. Jeżeli ten mecz wygramy, to mielibyśmy pięć punktów przewagi a więc możemy sobie pozwolić na jedno małe potknięcie. Chociaż lepiej już do końca grać o całą pulę i wywalczyć upragniony awans do "okręgówki".

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2000 - 2006. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Tomek Swendrowski - tel. 607 058 532
Zapisy i treningi we wtorki o godz. 16. 30.

Informuje się, że Łukasz Swendrowski rozprowadza wspaniałe szaliki groszmalowskie w cenie 30 złotych za sztukę.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno