Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Pierwszy wyjazdowy mecz i kolejne trzy punkty. Należy się cieszyć z bardzo dobrej postawy naszej drużyny, która w odróżnieniu od pierwszej drużyny Odry potrafiła się wznieść na wyżyny i wygrać mecz. Victoria Żyrowa bardzo dobrze spisuje się w rozgrywkach zajmując miejsce w środku tabeli. Mecz był bardzo ciekawy i zacięty ale nasi zawodnicy potrafili bardziej wykorzystać dogodne sytuacje. Przepiękne bramki strzelone przez Mateusza Swendrowskiego oraz Dawida Wolnego pozwoliły naszym zawodnikom cieszyć się z końcowego zwycięstwa. Ale, niestety Stary Ujazd także nie zwalnia tempa i cały czas siedzi nam na plecach. Wydaje mi się, że wszystko rozstrzygnie się po świętach wielkanocnych 23 kwietnia, kiedy to spotkamy się z nimi na naszym stadionie przy Brzegowej.

W najbliższym czasie ...

Kolejny mecz rozegramy na naszym stadionie 2 kwietnia o godz. 16.00 podejmując drużynę ze Szczedrzyka. Jest to także bardzo dobrze poukładany zespół i przeczuwam ciężką przeprawę. Lecz wiem, że naszych zawodników stać na rozegranie wspaniałego meczu i dołożenie kolejnych trzech punktów do tabeli.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2000 - 2006. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Tomek Swendrowski - tel. 607 058 532
Zapisy i treningi we wtorki o godz. 16. 30.

Informuje się, że Łukasz Swendrowski rozprowadza wspaniałe szaliki groszmalowskie w cenie 30 złotych za sztukę.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno