Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Ciekawy mecz, trzymający w napięciu bowiem, niestety przez większą część meczu musieliśmy gonić wynik. Pierwszego gola w 18 minucie strzelił przeciwnik i do przerwy nie zmienił się. Ale zaraz po przerwie czyli w 46 minucie odzyskaliśmy humor za sprawą Tomka Rachwała, który wyrównał wynik na jeden jeden. Lecz niestety nasza radość nie trwała zbyt długo bowiem goście w 53 minucie podwyższyli wynik na dwa do jednego. Ale cały czas nie załamywaliśmy się. Trener Marcin Niemczyk dokonywał sukcesywnie zmian w zespole i tak dotrwaliśmy do 90 minuty, kiedy to za dotknięcie piłki ręka przed bramką przeciwnika, sędzia podyktował rzut karny. A nasz etatowy egzekutor rzutów karnych czyli Tomek Swendrowski zmienił wynik na dwa do dwóch. Zaraz po tym sędzia odgwizdał zakończenie meczu. Wcześniej była podobna sytuacja z ręka ale może nie aż tak ewidentna, lecz sędzia nie zauważył tego i mecz toczył się dalej. Sumując, zasłużyliśmy na remis, bo nie byliśmy gorsi od faworyzowanych zawodników z Tułowic.

A mecz rozgrywaliśmy w składzie: Kondziela, Swendrowski T., Swendrowski M., Swendrowski Ł., Czmielewski, Matuszek, Jonczyk, Nowak, Rachwał, Kuczyński i Bednarz. Rezerwę stanowili: Łański, Uchmanowicz, Bereziuk, Fiec, Gut, Mętel oraz Kurpierz. Trenerem jest Marcin Niemczyk.

W najbliższym czasie ...

W najbliższym czasie nasz zespół 23 września o godz. 16.00 rozegra wyjazdowe spotkanie z bardzo dobrze spisującymi się rezerwami Piomaru Tarnów - Przywory.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2000 - 2006. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Tomek Swendrowski - tel. 607 058 532
Zapisy i treningi we wtorki o godz. 16. 30.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno