Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Przykro mi iż nie mogłem być widzem tego wspaniałego meczu, ale zaważyły względy rodzinne. Lecz z tego co się dowiedziałem, to przed meczem były pewne wątpliwości co do wyniku, które zostały jednak rozwiane podczas spotkania bowiem tzw. bramka do szatni, już przed przerwą dawała nam dwubramkową przewagę. A po przerwie było jeszcze lepiej chociaż przyjezdnym udało się strzelić jedną bramkę. Lecz wynik końcowy mówi sam za siebie: cztery do jednego dla zespołu z Groszowic. Brawo. I oby tak dalej, chociaż za tydzień odpoczywamy mając pauzę poniewać zespół Magnum z Choruli wycofał się z rozgrywek. Ale pomimo tego i tak za tydzień pozostaniemy liderami z pięcioma zwycięstwami a stosunkiem bramek 32 do 4.

W najbliższym czasie ...

W najbliższą niedzielę 22 września nasza drużyna pauzuje z powodu opisanego wyżej. A na kolejne spotkanie zaprosimy kibiców 29 września na nasz stadion na mecz z LZS Przysiecz.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno