Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

No i ostatni mecz rundy jesiennej mamy za nami. W ostatnim spotkaniu zaliczyliśmy remis jeden do jednego. Szkoda, że nie było zwycięstwa bowiem uplasowalibyśmy się w tabeli na czwartym miejscu, tuż za Grudzicami. Ale i tak nie jest źle bowiem w pierwszym roku naszych występów w B klasie zanotowaliśmy cztery zwycięstwa, sześć remisów i tylko jedną porażkę. Znajdujemy się na szóstej pozycji czyli w środku tabeli. Nie jest to zły wynik choć mogło być lepiej. Ale na podsumowania sezonu przyjdzie czas.

W najbliższym czasie ...

W najbliższym czasie czeka nas 18 listopada o godz. 13.00 na naszym stadionie pucharowe spotkanie z LZS Grudzice. A po nim chwila odpoczynku lub jak kto woli, zajęcia dwa razy w tygodniu na hali. A w międzyczasie zakończenie sezonu.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

Szkółka piłkarska przy LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2007 - 2011. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Łukasz Twardawa - tel. 728 347 551
Zapisy i treningi w poniedziałki i środy o godz. 17. 00.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno