Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.
Z ostatniej chwili ...

Niestety, aura zepsuła tę kolejkę, przypominając iż zima się jeszcze nie skończyła. Więc z niecierpliwością czekamy na poprawki w terminarzu, kiedy odbędą się zaległe mecze.

Dla przypomnienia:
Wstęp 5 złote
Kobiety, dzieci i młodzież do lat 18 - wstęp wolnyA tak dla porządku. Kadrę naszego zespołu w rundzie wiosennej 2018 stanowić będą: bramkarz - Daniel Skorupa; obrońcy - Tomasz Czmielewski, Michał Czok, Mateusz Kondziela, Krzysztof Łański, Paweł Ogonowski, Łukasz Swendrowski, Tomasz Swendrowski; pomocnicy - Szymon Gut, Michał Idziak, Błażej Karliński, Paweł Kurpierz, Filip Mętel, Tomasz Rachwał, Mateusz Swendrowski, Łkasz Twardawa, Tomasz Zwardoń; napastnicy - Maciej Fiec, Karol Matejka, Marcin Pietruszka, Łukasz Stanisz oraz Daniel Wolny. Do drużyny przybyli: Szymon Gut oraz Błażej Karliński, natomiast ubyli: Daniel Bedbarz, Patryk Dołganiuk, Marcin Matuszek, Adrian Szaja i Ireneusz Walczak. Trenerem drużyny jest Łukasz Twardawa.

W najbliższym czasie ...

Najbliższym spotkaniem będzie mecz w dniu 25 marca o godz. 15.00 na naszym stadionie przy ul. Brzegowej, o ile znowu aura nie spłata nam figla, z drużyną LZS Jędrzychów, która zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w tabeli. Ale na to nie ma co patrzeć, bo każda drużyna gra ambitnie i chce wypaść jak najlepiej.

Nabór chętnych do grania w piłkę nożną ...

LKS Groszmal ogłasza nabór chętnych chłopców z roczników 2000 - 2006. Proszę o zgłaszanie się do opiekuna. Zgłoszenia przyjmuje oraz udziela wszelkich informacji:
Tomek Swendrowski - tel. 607 058 532
Zapisy i treningi we wtorki o godz. 16. 30.

Wynajęcie stadionu ...

LKS Groszmal chętnie wynajmie stadion firmom oraz osobom prywatnym na organizację festynów lub innych imprez sportowo-rekreacyjnych. W sprawie tej proszę kontaktować się z Prezesem Janem Bachanem lub jego zastępcami Bernardem Bazelakiem albo Stanisławem Wójcikiem.

Akcja reklamowa

Informujemy również o akcji reklamowej prowadzonej przez nasz klub. Zapraszamy w tej akcji do współpracy firmy w Groszowic i nie tylko. Proponujemy roczne wydzierżawienie powierzchni reklamowej na naszym boisku za niewielkie pieniądze. Współpracę w tej akcji rozpoczęło już 17 firm, które w ten sposób poprzez wykup reklamy wspierają nasz klub. Są to następujące firmy.
Wykaz sponsorów znajduje się w zakładce Sponsorzy.Zamknij okno