Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.Walne Zebranie

W dniu 24 maja 2019 roku w budynku klubowym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze za rok 2018, na którym wysłuchano sprawozdania Prezesa Jana Bachana oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej przedstawionego przez Przewodniczącego Wiesława Długosza. Udzielono absolutorium Zarządowi a Prezes przedstawił plan budżetowy na rok 2019. W dyskusji poruszono m.in. problem nawadniania stadionu, przedłużenia umowy dzierżawnej na stadion a także sprawy nowej sekcji naszego klubu czyli Smoczych Łodzi.Walne Zebranie

W dniu 11 maja 2018 roku w budynku klubowym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, na którym wysłuchano sprawozdania Prezesa Jana Bachana za rok 2017 oraz sprawozdania Komisji Rewizyjnej za rok 2017 przedstawionego przez Przewodniczącego Wiesława Długosza oraz dokonano wyboru nowego Zarządu i Komisji Rewizyjnej na lata 2019 - 2022, a także udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi i przyjęto budżet na rok 2018.

Skład Zarządu:
Jan Bachan - Prezes
Bernard Bazelak - Z-ca Prezesa
Stanisław Wójcik - Z-ca Prezesa
Joachim Laxy - członek Zarządu
Ryszard Broj - członek Zarządu
Bogusław Radomski - członek Zarządu
Tomasz Swendrowski - członek Zarządu
Marek Wolny - członek Zarządu
Andrzej Pałac - członek Zarządu

Komisja Rewizyjna:
Wiesław Długosz - Przewodniczący Komisji
Stefan Okos - Zastępca Przewodniczącego Komisji
Ludwik Danowski - Sekretarz Komisji

Wiesław Długosz pozostaje osobą odpowiedzialną za sprawy medialne w Klubie.

W roku 2017 wykonano sektor dla kibiców gości oraz wymieniono siedziska z zadaszeniem dla trenera i graczy rezerwowychWalne Zebranie

W dniu 23 maja 2014 roku w budynku klubowym odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, na którym wysłuchano sprawozdania Prezesa Jana Bachana za rok 2013, dokonano wyboru nowego Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej na lata 2014 - 2018, a także udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi i przyjęto budżet na rok 2014.
Skład Zarządu:
Jan Bachan - Prezes
Bernard Bazelak - Z-ca Prezesa
Stanisław Wójcik - Z-ca Prezesa
Joachim Laxy - członek Zarządu
Ryszard Broj - członek Zarządu
Bogusław Radomski - członek Zarządu
Tomasz Swendrowski - członek Zarządu
Marek Wolny - członek Zarządu
Andrzej Pałac - członek Zarządu

Komisja Rewizyjna:
Wiesław Długosz - Przewodniczący Komisji
Sebastian Wolny - Zastępca Przewodniczącego Komisji
Ludwik Danowski - Sekretarz Komisji

Wiesław Długosz pozostaje osobą odpowiedzialną za sprawy medialne w Klubie.

Na przestrzeni ostatniego roku w Klubie wykonano następujące prace:
1. Malowanie ławek
2. Remont szatni i łazienek dla gości
3. Remont szatni dla sędziów
4. Wymiana okien
5. Wymiana drzwi zewnętrznych
6. Wymiana baneru i flagi klubowej
7. Wymiana banerów firm sponsorskich
8. Bieżące remonty na stadionie

Ponadto powołano szkółkę młodzików, do której uczęszcza około 40 chłopców. Trenerami szkółki są Dawid Wolny i Tomasz Swendrowski.Walne Zebranie

Zarząd LKS Groszmal Opole zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze członków Klubu za rok 2013 w dniu 23 maja 2014 roku o godz. 19. 00 w budynku klubowym na stadionie. W programie zebrania: sprawozdanie z działalności za rok 2013 oraz wybory nowego Zarządu na kadencję 2014 - 2018 oraz udzielenie absolutorium Zarządowi i przyjęcie budżetu na 2014 rok.

Zarząd LKS "Groszmal"

W dniu 9 lipca 2010 r. na Walnym Zgromadzeniu Członków Klubu został wybrany nowy Zarząd klubu w następującym składzie:

Jan Bachan – Prezes Zarządu
Stanisław Wójcik – Viceprezes Zarządu
Bernard Bazelak – Viceprezes Zarządu
Ryszard Broj – Członek Zarządu
Mirosław Małochleb – Członek Zarządu
Marek Wolny – Członek Zarządu
Joachim Laxy – Członek Zarządu
Andrzej Pałac – Członek Zarządu
Wiesław Długosz – Członek Zarządu

Osoby zainteresowane współpracą z naszym klubem, chcące wnieść coś nowego do rozwoju klubu, chcące o coś zapytać zapraszamy do kontaktu z Zarządem LKS GROSZMAL”

Inwestycje i modernizacje

W 2010 roku dzięki wsparciu finansowym firmy TECHNOBUD oraz wspólnej pracy wielu członków klubu i zawodników mogliśmy przeprowadzić poważną inwestycję na naszym stadionie związaną z nawadnianiem płyty boiska. Na naszym boisku został założony profesjonalny system nawadniania płyty. Efekty mogą Państwo sami ocenić oglądając płytę naszego boiska. Dodatkową korzyścią jest na pewno większe bezpieczeństwo zawodników w czasie meczów i treningów.
Natomiast w 2011 roku zgodnie z wcześniejszymi założeniami i dzięki wsparciu sponsorów udało się zmodernizować oświetlenie płyty głównej boiska. Obecnie treningi można przeprowadzać również w porze wieczorowej.
Została już wyremontowana druga brama stadionu od ul. Przewozowej. Zostało również rozebrane stare nieczynne ogrzewanie w budynku klubowym.
Wykonano również doprowadzenie kanalizacji do budynku klubowego oraz dzięki wsparciu Urzędu Miasta zakupiono dwie ubikacje.
Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą uda się nam te wszystkie zamierzenia zrealizować i nasz stadion będzie coraz ładniejszy a przez to będzie mógł służyć przez wiele następnych lat wszystkim mieszkańcom naszej dzielnicy.Zamknij okno