Groszmal

Pic 1

Witam

na stronie Ludowego Klubu Sportowego "Groszmal" Opole, którego początki sięgają 1994 roku.
Aktualnie w klubie trenują młodzicy oraz seniorzy, grający w ligach podokręgu opolskiego PZPN.
Groszmal jest jedynym amatorskim klubem w Opolu posiadającym wspaniały stadion, który jest oczkiem w głowie zarówno działaczy jak i zawodników.Sponsorzy LKS "Groszmal"

TECHNOBUD Sp.J. B.Bazelak, W.Feder

LEROY MERLIN Sp. z o.o.

ZPM MATEJKA Państwa Łucji i Joachima Matejków

Firma transportowa DAWI Państwa Skrzypczyk

Mechanika Pojazdowa Pana Arnolda Kopiec

Zakład Fryzjerski GOSIA Pani Małgorzaty Wolny

Kwiaciarnia AWENA Pani Patrycji Roesler

Gospodarstwo rolne Pana Klaudiusza Matejki

Galanteria ogrodowa Państwa Pasoniów

Cooltherm Pana Sebastiana Zdero

Prywatny Gabinet Stomatologiczny Estimed

Rejestracja pojazdów Jano Pana Janusza Kochanowskiego

Blacharstwo pojazdowe Pana Krystiana Śladek

Drukarnia Litar

FBJ Pani Anny Broj

Brukarstwo Pana Łukasza Mikody

Dzięki tym firmom nasz klub może się dalej rozwijać, prowadząc rozgrywki aż w trzech grupach wiekowych (trampkarze, juniorzy i seniorzy). Zajęcia w klubie są na pewno jedną z alternatyw spędzania czasu i wychowania dla naszej młodzieży. Wpływają również na jej aktywność i sprawność sportową. Nasze miasto niestety prawie nie finansuje działalności naszego klubu. Stąd jedynym możliwym rozwiązaniem tej sytuacji jest wzajemna współpraca firm i mieszkańców naszej dzielnicy i okolic w utrzymaniu naszego klubu. Dzięki takiej współpracy możemy dbać o rozwój i wychowanie naszej młodzieży oraz utrzymywać i modernizować nasz stadion, który służy nie tylko meczom i treningom, ale również wielu festynom, które na nim się odbywają (w bieżącym roku było aż pięć różnych festynów). Dlatego chcieliśmy serdecznie podziękować wszystkim tym którzy nas już wsparli – szczególnie zaś firmom i osobom z powyższej listy. Chcieliśmy również zaprosić do takiej współpracy pozostałe firmy z naszej dzielnicy i okolic.
Dla zainteresowanych podajemy kontakt pod którym można poznać szczegóły akcji reklamowej: Bernard Bazelak tel. 0 607 348 050Zamknij okno